Sparta – Feyenoord na Betfair

August 31, 2012 by Zdenek
Filed under: Betfair, Sázení

V odvetách čtvrtého předkola Evropské ligy hrají dva čeští zástupci na domácí půdě – Sparta hostí Feyenoord, Plzeň belgický Lokeren, jenom Slovan Liberec cestuje na Ukrajinu. Soupeřem mu bude v Dněpropetrovsku místní Dněpr.

Sparta – Feyenoord

Patrně nejlepší výchozí pozici si v Holandsku vytvořila pražská Sparta. A rozhodně nemuselo zůstat pouze u remízy 2:2. Sparťané se v rozmezí 23. a 27. minuty dvakrát trefili, obě branky vsítil útočník Kadlec, a poté si dlouho hlídali nadějný náskok. V 60. minutě už neodolali nizozemskému tlaku a gólman Vaclík vytahoval poprvé míč ze své sítě po střele Neloma. Když už se zdálo, že hosté si přece jenom odvezou cenné vítězství, napřáhl se po odraženém míči Martins, po sérii odrazů přišel centr do pokutového území Sparty, kde se nejlépe zorientoval Achahbar a srovnal na konečných 2:2.
Odveta na Letné je tak zcela otevřená, neboť holandský styl kopané příliš nerozlišuje mezi zápasy doma a venku a od Feyenoordu lze těžko očekávat jinou hru, než na kterou je zvyklý v domácím prostředí, tzn., kombinační fotbal po zemi ve velké rychlosti. Navíc výsledek z prvního utkání velí Holanďanům k tomu, aby na Spartě hráli otevřenou partii.