Laura Robsonová - Samantha Stosurová na Betway

September 4, 2012 by Zdenek
Filed under: Betway, Sázení 

Už do osmifinále posledního Grand Slamu se dostal britský tenisový talent Laura Robsonová. V něm ji čeká obhájkyně loňského triumfu na US OPEN a sedmá hráčka světa Samantha Stosurová.

Laura Robsonová je teprve 18letá hráčka, v jejím rodném listě naleznete ročník narození 1994! Na letošních Letních olympijských hrách už dokonce získala stříbrnou medaili. Se svým kolegou Andym Murraym ji vybojovala ve smíšené čtyřhře. Už mezi juniorkami Robsonová výrazně vynikala.

Na svůj věk má na ženu neuvěřitelně tvrdý servis, kterému nedokázaly hůře fyzicky disponované hráčky v její mládežnické kategorii nijak odolávat. Es a přímých bodů z podání si tak soupeřky „užily“ do sytosti. Zdá se, že i mezi ženami se budou obtížně hledat hráčky, které budou na výborné podání mladé tenistky reagovat. Slabinou pak zůstává pohyb po kurtu. Tam na sobě potřebuje Robsonová výrazně zapracovat. Jak se ukazuje, je na dobré cestě. Z turnajového pavouka už odklidila takové persony, jako jsou Kim Clijstersová nebo nasazená devítka Číňanka Li Na.

Obhájkyně titulu a sedmá nasazená Samantha Stosurová zatím postupuje bez sebemenších potíží. Ve třech kolech neztratila ani jeden set a odevzdala soupeřkám pouze dvanáct her. Australská tenistka se dříve specializovala výhradně na čtyřhru. Do dnešního dne má na svém kotě již dvacet čtyři titulů na okruhu WTA ve čtyřhře. Poslední dva roky už jsou ve znamení koncentrace na dvouhru. Finále French Open 2010 a především loňská spanilá jízda na US OPEN jsou toho dokladem. Minulý rok ve finále v New Yorku zdolala ve finále letošní suverénku Serenu Williamsovou po setech 6:2, 6:3.

Dnešní zápas bude prvním vzájemným duelem obou hráček na ženském tenisovém okruhu. Favoritkou bude australská tenistka. Na mladinkou Britku si však bude muset dávat hodně velký pozor.

Registrujte se zde!

Comments

Tell me what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!