Dněpropetrovsk – Liberec na Unibetu

August 31, 2012 by Zdenek
Filed under: Sázení, Unibet

V odvetách čtvrtého předkola Evropské ligy hrají dva čeští zástupci na domácí půdě – Sparta hostí Feyenoord, Plzeň belgický Lokeren, jenom Slovan Liberec cestuje na Ukrajinu. Soupeřem mu bude v Dněpropetrovsku místní Dněpr.

Dněpropetrovsk – Liberec

Také poslední český zástupce, jako by přitahoval pozornost 90. minuty. Ale pěkně popořadě. Ukrajinský tým, který přijel na sever Čech také s krajánky Laštůvkou a Mazuchem, v prvním poločase doslova vyučoval liberecké z kombinační hry. Fyzicky skvěle disponovaní hosté rozebírali obranu Liberece, kdy se jim zrovna zachtělo, a tak poločasový stav 0:1, který zařídil supertalent Konopljanka, byl pro domácí hodně mírným vysvědčením. Když čtyři minuty po pauze zvýšil Mateus na 2:0, zdálo se, že si Ukrajinci v klidu odvezou tři body.

Jenomže pak se napřáhl Breznaník, snížil na 1:2 a hráči Slovanu v sobě objevili druhou, skrytou tvář své hry. Najednou bylo domácích plné hřiště a hosté nestíhali hasit nebezpečné útoky. V 90. minutě navíc fauloval Mazuch ve vápně Hadaščoka a Vácha stanovil konečný stav na 2:2.